Нашi проекти:
Вхід для користувачів ПЗ
Реєстрацію бізнесу та нерухомості вже готові перейняти сім районів Львівщини

На Львівщині триває активний процес передачі функцій з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на місцевий рівень. Зокрема, станом на 5 лютого повністю готові взяти на себе такі повноваження сім райдержадміністрацій, серед яких Городоцька, Миколаївська, Турківська, Радехівська, Мостиська, Кам’янка-Буська та Старо-Самбірська РДА.

Про це розповів начальник Головного управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський у п’ятницю, 5 лютого 2016 р. , на розширеній нараді у голови облдержадміністрації Олега Синютки.
За його словами, відповідні рішення прийняли і міські ради Львова, Моршина, Дрогобича, Червонограда, Городка та Сколе, а також сільради Тростянця та Давидова. “Вже з 8 лютого ми розпочинаємо перший етап навчань для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно”, – додав Ярослав Жукровський.
Як наголосив Олег Синютка, до кінця лютого передача повноважень державного реєстратора на місця повинні завершити усіх органи місцевого самоврядування та райдержадміністрації області.
“Ми повинні розуміти, що затягування передачі прав із реєстрації бізнесу та нерухомості від органів юстиції на місця створює незручності для людей, – зазначив керівник області. – Це змушує громадян іти до нотаріусів, послуги яких коштують не дешево. Тому наголошую, що цей процес до кінця лютого має бути завершений”.
Нагадаємо, що 1 січня 2016 року повноваження з реєстрації бізнесу та нерухомості передаються місцевим органам влади. Відтепер ці функції здійснюватимуть органи місцевого самоврядування, райдержадміністрації та нотаріуси.

Останнi новини
В грудні 2018 року впроваджено мобільний додаток – Особистий кабінет Київського центру надання адміністративних послуг “Київ ЦНАП”