Нашi проекти:
Вхід для користувачів ПЗ
22 жовтня 2014 року. Діяльність регіонального веб-порталу «Галерея послуг» буде розповсюджено на усі ЦНАП Львівської області

22-23 жовтня 2014 року НВФ «ГРІС» провів навчальний семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Львівської області з питання роботи в електронній системі «Галерея послуг», яка реалізує регіональний веб-портал адміністративних послуг.

Впровадження роботи електронної системи відбувається в рамках реалізації проекту «Партнерство для прозорості влади», за співпраці Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Фонду «Східна Європа» та Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Досвід роботи 8-ми пілотних центрів у містах і районах області свідчить про прискорення надання адміністративних послуг і зменшення кількості відмов пов’язаних з неточностями заповнення заяв або некомплектністю документів.

Прийнято рішення до кінця року підключити до електронної системи «Галерея послуг» усіх центри надання адміністративних послуг Львівської області, крім ЦНАП м. Львова.

Останнi новини
В грудні 2018 року впроваджено мобільний додаток – Особистий кабінет Київського центру надання адміністративних послуг “Київ ЦНАП”