Нашi проекти:
Вхід для користувачів ПЗ
22 жовтня 2014 року. Діяльність регіонального веб-порталу «Галерея послуг» буде розповсюджено на усі ЦНАП Львівської області

22-23 жовтня 2014 року НВФ «ГРІС» провів навчальний семінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Львівської області з питання роботи в електронній системі «Галерея послуг», яка реалізує регіональний веб-портал адміністративних послуг.

Впровадження роботи електронної системи відбувається в рамках реалізації проекту «Партнерство для прозорості влади», за співпраці Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Фонду «Східна Європа» та Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Досвід роботи 8-ми пілотних центрів у містах і районах області свідчить про прискорення надання адміністративних послуг і зменшення кількості відмов пов’язаних з неточностями заповнення заяв або некомплектністю документів.

Прийнято рішення до кінця року підключити до електронної системи «Галерея послуг» усіх центри надання адміністративних послуг Львівської області, крім ЦНАП м. Львова.

Останнi новини
24-26 травня 2017 представником НВФ “ГРІС” проведено навчальний семінар для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг м. Первомайська та м. Южноукраїнська”.