Нашi проекти:
Вхід для користувачів ПЗ
Веб-портал Міської ради

Веб-портал призначено для:

 • інформаційної підтримки роботи міської ради з підготовки та прийняття рішень;
 • надання депутатам зручних інструментів для діалогу з виборцями;
 • інформування членів територіальної громади про роботу міської ради.

Веб-портал перетворює сайт з інформаційної дошки на майданчик інтерактивного спілкування його користувачів, обміну інформацією між ними. Основними завданнями веб-порталу є:

 • Підвищити рівень поінформованості громадськості про роботу місцевої ради, надати можливість депутатам враховувати думку громадських активістів при ухваленні рішень.
 • Максимально сприяти спілкуванню депутатів з виборцями у вирішенні їх проблем.
 • Створити умови для ґрунтовної підготовки депутатів до сесії міської ради, залучити до обговорення рішень експертів та представників громадських організацій.
 • Надати виборцям зручні електронні інструменти комунікації для впливу на роботу місцевої ради.
 • Полегшити роботу секретаріату ради і, в той же час, зробити її більш прозорою і зрозумілою для депутатів і громадського активу.

Веб-портал складається з двох сайтів: внутрішнього і зовнішнього. На зовнішньому сайті міститься інформація, що є традиційною для офіційних сайтів міських рад. Це – структура ради, план її роботи, документи нормативно-правового характеру. Особливістю є налаштованість на надання користувачу порталу максимальної інформації з будь-якого з цих питань. Наприклад, з переліку депутатів можна перейти до їх персональних сторінок, роздивитись на плані міста виборчий округ, за яким було обрано депутата, перейти до складу партії, фракції, комісії. Увівши адресу будинку, можна отримати перелік відповідальних за нього депутатів і тут же направити скаргу або пропозицію.

При реєстрації користувача на сайті для нього створюється персональна сторінка, з якої він може спілкуватися з депутатами міської ради, тобто не тільки надсилати їм звернення, а й отримувати відповіді на них. Також зареєстровані користувачі мають змогу брати участь в обговоренні Регуляторних актів і Проектів рішень міської ради.

 ВиборчийОкруг3  Обговорення2

На внутрішньому сайті відбувається підготовка до сесії міської ради, його користувачами є депутати, працівники секретаріату ради і її виконавчого комітету, інші суб’єкти нормотворчої ініціативи.

Кожний депутат на своїй персональній сторінці має змогу максимально висвітлити свою діяльність у раді, ця інформація буде доступною для користувачів зовнішнього сайту. Персональна сторінка є робочим кабінетом депутата, де він може:

 • отримувати звернення від громадян і відповідати на них;
 • відкривати нові теми та брати участь у їх обговоренні на форумі;
 • знайомитися з повідомленнями секретаріату, спілкуватися з іншими внутрішніми користувачами порталу через миттєві повідомлення;
 • переглядати календар подій.

Персональна сторінка депутата

Перегляд звернень до депутата з персонального кабінету

Як відбувається підготовка до сесії міської ради?

 • Пропозиції до порядку денного вносяться безпосередньо на сайті. До пропозиції може бути додано проект рішення, усі матеріали, які потрібні депутатам для його прийняття.
 • Відразу після появи на сайті пропозиція стає доступною для депутатів. Вони можуть ознайомитися з нею, внести свої зауваження.
 • Секретар ради направляє пропозицію на розгляд профільної депутатської комісії (на цьому етапі наявність проекту рішення і усіх необхідних матеріалів є обов’язковою). Голова або секретар комісії розміщує на сайті повідомлення про засідання комісії і питання, що будуть розглядатися. Протокол і висновки роботи комісії також публікуються на сайті.
 • Секретаріат ради формує проект порядку денного наступної сесії. Після затвердження проекту міським головою він публікується на зовнішньому сайті для обговорення міською громадою.
 • Прийняті рішення після підписання міським головою публікуються на зовнішньому сайті.

Процес підготовки до сесії ради стає цілком прозорим для депутата:

 • Він може заздалегідь ознайомитись з питаннями порядку денного, обмінятися думками з колегами і свідомо голосувати на пленарному засіданні.
 • Пропозиція до порядку денного може бути видалена з сайту тільки її автором. Якщо пропозиція не потрапила до порядку денного сесії, депутату доступний етап, на якому її було відхилено або перенесено на наступну сесію.
 • Проекти рішень зберігаються у своєму первинному вигляді. Є можливість порівняти їх із прийнятими рішеннями, що опубліковані на зовнішньому сайті.

Веб-портал Міської ради розроблено і впроваджено в рамках проекту «Створення комплексної інформаційної системи громадського партнерства між органами місцевого самоврядування та громадськістю м.Славутича «Влада+Громада» (презентація проекту).

Робота депутата міської ради на веб-порталі

Партнери і замовники пректу:

Виконавчий комітет Славутицької міської ради Київської області
МГО «Лабораторія малого бізнесу» (м.Славутич Київської області)
Міжнародний фонд “Відродження” (м.Київ)
Славутицький міський фонд підтримки підприємництва (м. Славутич Київської області)
ТОВ «Майкрософт Україна»

Контактна особа – Олена Вікторівна Іванова, +38 (044) 501 4074, iva@gris.com.ua

Останнi новини
В грудні 2018 року впроваджено мобільний додаток – Особистий кабінет Київського центру надання адміністративних послуг “Київ ЦНАП”