Нашi проекти:
Вхід для користувачів ПЗ
Компанія

 

Науково-виробнича фірма “ГРІС” (повна назва: “Гнучкі реалізації інформаційних систем”) з 1991 року працює у царині інформаційних технологій.

На сучасному етапі ми зосередили свої зусилля на таких напрямах:

  1. Створення веб-порталів адміністративних послуг у містах і регіонах України. Наші веб-портали вже працюють у м.Києві, м.Харкові, Дніпропетровській і Львівській областях.
  2. Паспортизація телекомунікаційних мереж і споруд з використанням геоінформаційних технологій від ESRI.
  3. Інформаційна підтримка органів місцевого самоврядування. У співпраці з низкою неприбуткових організацій ми намагаємось впровадити в роботу цих органів передові інформаційні технології, такі, як геоінформаційні системи, веб-сервіси, робота у “хмарі”. Найбільш актуальними у цьому напрямі ми вважаємо проекти:
  • Веб-портал міської ради, на якому депутати можуть спілкуватися зі своїми виборцями, брати участь у підготовці порядку денного сесії міської ради, обговорювати проекти рішень.
  • Геоінформаційна система ефективного управління майном комунальної власності, яка дозволяє місцевій владі оперувати актуальною і достовірною інформацією про такі важливі активи, як земельні ресурси, нерухоме майно, транспортні засоби. При визначенні доходів і видатків бюджету буде корисаною інформація про зелені насадження, об’єкти благоустрою, історико-культурну спадщину.

Наша робота у сфері електронного урядування високо оцінена незалежними експертами. На Національному конкурсі впроваджених проектів в сфері електронного урядування відзначено три наші розробки:

  • Міський веб-портал адміністративних послуг у Києві.
  • Регіональний віртуальний офіс надання електронних послуг у Дніпропетровський області.
  • Створення комплексної інформаційної системи взаємодії депутатського корпусу та виборців «Влада+Громада» у м.Славутичі Київської області.
Останнi новини
В грудні 2018 року впроваджено мобільний додаток – Особистий кабінет Київського центру надання адміністративних послуг “Київ ЦНАП”