Нашi проекти:
Вхід для користувачів ПЗ
20 вересня 2013 року НВФ «ГРІС» здійснив запуск веб-порталу “Центр адміністративних послуг м. Ялти”.

Веб-портал встановлений на обладнанні сертифікованого дата-центру і є пілотним проектом застосування хмарних технологій при наданні адміністративних послуг, що  дозволило замовнику (Виконавчому комітету Ялтинської міської ради) отримати такі переваги:

  • Відсутність капітальних інвестицій на придбання обладнання, ліцензованого програмного забезпечення та побудову інженерної інфраструктури дата-центру.
  • Економія людського потенціалу і скорочення часу впровадження та початку експлуатації.
  • Мінімізація операційних витрат на підтримку системи та модернізацію задіяного обладнання (у випадку хмарного середовища це є зоною відповідальності провайдера послуг).
  • Забезпечення високої надійності за рахунок використання сучасних технологій, високопродуктивного та надійного обладнання.
  • Базування захисту даних та доступності системи на застосуванні спеціальних технологій захисту даних та швидкісних комунікаційних каналів.

Такий підхід є прийнятним для окремих міст і районів, якщо не вдається запровадити веб-портал на рівні регіону.

 

Останнi новини
24-26 травня 2017 представником НВФ “ГРІС” проведено навчальний семінар для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг м. Первомайська та м. Южноукраїнська”.