Нашi проекти:
Вхід для користувачів ПЗ
Електронне місто

Місцеві влади є однією з підвалин будь-якого демократичного режиму (Європейська хартія місцевого самоврядування). В епоху глобалізації і регіоналізації муніципалітети мають прийняти на себе, на додаток до вже виконуваних ними обов’язків, важливу і важку роль центру економічного розвитку. Регіональній владі доводиться відповідати очікуванням населення, а громадяни зараз набагато вимогливіші до якості місцевого менеджменту, ніж раніше.

Найважливіші нові напрямки роботи місцевої влади:

  • підвищення якості управління одночасно зі скороченням термінів вирішування питань;
  • створення можливості для громадян брати активну участь у житті громади.

Для вирішення цих питань було створено геоінформаційну систему “Електронне місто”.

Перед початком розробки проекту були проаналізовані основні процеси, які необхідно включити до проекту. У результаті була створена “дорожня карта” проекту . При плануванні впровадження системи у будь якому місті можна вибрати найбільш значущі процеси для цього міста і почати з них, але при цьому система повинна передбачати поступове впровадження усіх елементів дорожньої карти. Прикладом такого впровадження є портал міської громади м. Славутич .

У проекті створені інструменти для збору, оперативної візуалізації та просторового аналізу поглядів населення з актуальних місцевих питань з використанням електронної карти міста та єдиної бази даних. Висока інформативність електронних карт забезпечує підвищення якості аргументування рішень, розширює можливості проведення незалежного громадського аналізу політики на місцях.

Аналіз звернень населення щодо надання загальних послуг.

Аналіз звернень населення щодо надання загальних послуг

Меню “Мій дім”

Тарифи за будинком

Огляд виконаних і запланованих ремонтних робіт стосовно вибраного будинку

Аналіз енергоспоживання

Презентація проекту (.pdf)
ПЕРЕЛІК МОДУЛІВ «ЕЛЕКТРОННЕ МІСТО, ЕЛЕКТРОННИЙ РЕГІОН»

.

Система “Електронне місто” створена на базі проекту-переможця Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України “Геоінформаційна система моніторингу та аналізу інформації щодо забезпечення органами місцевого самоврядування прав та потреб громадян” ”(місто Славутич, Київська область, Україна)

Останнi новини
В грудні 2018 року впроваджено мобільний додаток – Особистий кабінет Київського центру надання адміністративних послуг “Київ ЦНАП”